Мангал Shef на 9 шампурів
Новинка
-20%
-20%
30 днів
влевовправо
Добpoтний мангал — чудовий подарунок для Ваших друзів або близьких. Виготовлений зі сталі завтовшки 3 мм. Ніжки знімаються. Колір чорний. Висота з ніжками 76 см, довжина 65 см, ширина 33 см, висота ящика 16 см. Вага 15 кг. Доставка новою поштою 260 грн. Мангал на 9 шампурів. Пофарбований жаростійкою фарбою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 600 мм |
| Ширина робочої поверхні | 330 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴






